- Obecnie brak na stanie
NIT XLOCK
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR06264205
Indeks: PLR06248115AN
Indeks: PLR06264145
Indeks: PLR06364215
Indeks: PLR06364175
Indeks: PLR06364115
Indeks: PLR06364155
Indeks: PLR05564225
Indeks: PLR06248115
Indeks: PLR05864105
Indeks: PLR06148190
Indeks: PLR05564245
Indeks: PLR0554814
Indeks: PLR06248165
Indeks: PLR06464155
Indeks: PLR05864165
NIT XLOCK
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle