- Obecnie brak na stanie
NIT XLOCK
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR05864225
Indeks: PLR06164155
Indeks: PLR05848115
Indeks: PLR05564225
Indeks: PLR06148190
Indeks: PLR06464155
Indeks: PLR06264145
Indeks: PLR0584819
Indeks: PLR05564265
Indeks: PLR06248115
Indeks: PLR06364175
Indeks: PLR0554819
Indeks: PLR05864205
Indeks: PLR05578130
Indeks: PLR06164135
Indeks: PLR05878160
NIT XLOCK
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle