- Obecnie brak na stanie
NIT XLOCK
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR06148140
Indeks: PLR05878130
Indeks: PLR06364115
Indeks: PLR0584814
Indeks: PLR05564285
Indeks: PLR0584816,5
Indeks: PLR05878220
Indeks: PLR05564205
Indeks: PLR06148115
Indeks: PLR06264145
Indeks: PLR05864205
Indeks: PLR06164135
Indeks: PLR0554814
Indeks: PLR06248165
Indeks: PLR05564090
Indeks: PLR0584890
NIT XLOCK
Część nitująca: Stal | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz stożkowy
check_circle
check_circle