- Obecnie brak na stanie
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
Wysyłka zamówienia
Zamówienia zostanie spakowane i wysłanie maksymalnie w ciagu 2 dni roboczych
Opis
Indeks: PLR0093216
Indeks: PLR0103220
Indeks: PLR0173006
Indeks: PLR0163806
Indeks: PLR0153808
Indeks: PLR0124810
Indeks: PL0055016
Indeks: PLR0123010
Indeks: PL0035818
Indeks: PLR01450235
Indeks: PLR0124818
Indeks: PLR0435030
Indeks: PLR0134818
Indeks: PLR0116012
Indeks: PL0015835
Indeks: PL0013814
NIT STANDARDOWY
Część nitująca: Aluminium | Trzpień: Stal | Kołnierz: Kołnierz powiększony
check_circle
check_circle